Smūginiai markiratoriai Telesis

JAV  korporacija “Telesis” pastaruosius 26 metus pirmauja pasaulyje metalo gaminių ženklinimo technologijoje. Adatiniai smūginiai markiratoriai ” Telesis” naudojami metalo pramonėje, aviacijoje, kosmoso, automobilių, mechaninės inžinerijos, prietaisų gamyboje. Tai smūginiai markiratoriai “PinStamp®” ir “BenchMark®” (viena arba keletas adatų) – markiravimas atliekamas nuosekliais mikrosmūgiais kietlydinio adatomis, kurios valdomos programuojamo kontrolerio 2-ose ar 3-ose koordinatėse paga iš anksto užduotą kontūrą ir sistemos “TeleScribe®”, kurios išskirtinis bruožas-besmūgis, taigi ir begarsis, markiravimas brėžiant dideliu gyliu ir kokybe. “Telesis” produktais naudojasi šimtai žinomiausiu firmų visame pasaulyje: pvz. “GM”, “MG ROVER”, “ROLLS ROYCE”, “VW”, “NISSAN”, “MCC SMART CAR”, “VISTEON”, “DELPHI”, “DELCO”, “BOSCH:, “DANA”, “PEAK Automotive” ir “LUCAS YUASA”.

“TELESIS” produkcijos platinimas ir aptarnavimas vykdomas tarptautinio atstovų tinklo ir aukštai
kvalifikuoto personalo pagalba. Unikali  “TELESIS” inžinierių patirtis leidžia išspręsti visas Užsakovui
kilusias  markiravimo technologines problemas.

Smūginis markiratorius “TELESIS”- tai pigus ir paprastas metalo ženklinimo būdas.

BM Serija – tai staliniai mažagabaričiai įrenginiai su el. pavara, kuriems nereikalingas suspaustas oras ir kuriuos lengvai surinkti, sumontuoti bei nedelsiant pradėti dirbti.

telesis 4BM 460F – Mobili sistema, sudaryta iš markiravimo galvutės BM460, 6 valandų darbo akumuliatorius ir patogaus transportavimo dėklo.


TelesisSerija TM -įrngimai su pneumo pavara ir daugia-adatine markiravimo galvute, skirti tiems atvejams, kada reikalaujamas didelis markiravimo greitis, gylis, didelis našumas (konvejerinė g-ba), petikimumas, intergravimas į gamybinę liniją.


Telesis 6TeleScribe SC 3500 – naudojama žymėti metalą ir plastiką nepertraukiamų linijų simboliais
„brėžiant“ markiruojamą medžiagą.


telisis5DPP2000 – geba automatiškai paduoti ir markiruoti įvairaus dydžio ir storio metalinius ruošinius. Ruošinių latakas vienu metu talpina iki 250 vnt. ruošinių.Simbolių dydis nuo 0,76 iki 101,6 mm.

Palikti užklausą